Beyler Cpanel x'de yardım edecek varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akalem

Katılımcı Üye
4 Eyl 2011
298
0
C:/Windows/System
Beyler cpanel x ile ilgili bir yardıma ihtiyacım var ben css tasarım ve benzeri dosyaları cpanel'de nereye atacam? yardım edebilecek arkadaşlar iletişim adresini özelden veya bu konunun altında resimleyerek atarsa hem dua'cı olacagım hemde +Rep verecegim Şimdiden Teşekkürler ve İyi Forum'lar

Saygılarımda

darkwolter

Katılımcı Üye
8 Şub 2012
619
0
dosya yöneticisinden bütün işlemleri gerçekleştirebilirsin
ftp ID şifresini biliorsan filezilla adlı programla upload edebilirsin

akalem

Katılımcı Üye
4 Eyl 2011
298
0
C:/Windows/System
ediyorum ama görünmüyor sadece hostu vwe domain'i aldıgım sitenin adı çıkıyor filezilla gönderiyor ama anlamadım cpanel'den yapıyorduk yahu bu ftp:// yidi bitirdi beni açıklayıcı bir yardım arıyorum Teşekkürler Kardeşim sagol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.