Beyler sleeping dogs hakkında yardım. lütfen ipleyiniz.

ImmortallTurk

Uzman üye
21 May 2014
1,082
0
Muğla
beyler ben şimdi torrent-oyundan Sleeping Dogs Definitive Edition [CODEX] FULL indirdim sonra crack felan yaptım oyunu yönetici başlattım hata verdi lütfen yardılarınızı esırgemeyınız.

A0NZZp.jpg

mma329

Uzman üye
23 Eki 2014
1,626
0
Başlayalım?
kardeşim bende watch_dogs u çalıştıramamıştım service pack yükledim baya güncelleme geldi hepsini yaptım 2-3 gün uğraştım sona çalıştı ama KASTI :D bende gittim ps4 aldım :D pc yi boşver ps ye geç

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye

ipin ucunu takip edin :D (ipledim :D)

1.netframework ü kontrol ediniz.
2.direct x vb destek driverlarını kontrol ediniz
3.uyumluluğunu kontrol ediniz
4.crak /yama kontrolü yapınız
5.sonucu bildiriniz.
6. iyi oyunlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.