beyler yardım edermısınız

EsEsKral1

Katılımcı Üye
4 Kas 2011
339
0
Eskişehir
beyler annemın numarasına whatsaptan mesajlar gelıyo sapıkca birşekılde ve numarası var elım de nerde oldugunu ögrenebılırmısnız kım olduğunu ögrenebılırmıyız nolur yardım edin beyler

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1
beyler annemın numarasına whatsaptan mesajlar gelıyo sapıkca birşekılde ve numarası var elım de nerde oldugunu ögrenebılırmısnız kım olduğunu ögrenebılırmıyız nolur yardım edin beyler

Nerde olduğunu öğrenemezsin de , iphone gibi telefonlarda CIA diye bi program var.Kim o kişiyi nasıl kayıt etmişse rehberine,yansıtıyor..Uğraşmadan,engelleyin gitsin..

l InSert l

Katılımcı Üye
24 Tem 2013
612
0
Antalya
Böyle bir durumda yapman gereken şey polise veya savcılığa başvurman.. Burada telefondan yer vb. bulamazsın ancak 11880 gibi numaralarla ismini öğrenip internetten stalklayıp (Facebook'tan bulma gibi) Oturduğu ili ilçeyi küçük bi ihtimal bulabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.