bi 3harfli çağırma deneyimi biraz komik

gordennn

Yeni üye
19 Eyl 2009
47
0
İzmir
herkes kendi aleminde takılsın çağrıyolar gelincede korkuolar küçükkn bende çağırmıştımda çok ufaktım ozamanlar kızlı erkekli 7 kişiydik sanırsam intenet kafedir flan topladık bilgileri işte harf tir semboldür sonra işte gittik sessiz karalık kuytu biyere gerekli şeyleri yaptık doğru sölemek gerekirse ben sadece bi gölge gördüm ama arkadaşın ayakkabı bacığını açmış öle dedi sonu dahada komik bizim bu çağırdığımız yerin yakınındada tuvalet var kızlar için erkekler için çağırma bitti herkes tırsmış durumda bende dahil o korkuyla grup olarak daldık kızlar tuvaltine allahtan başka kadın felan yoktu tuvalette:) attık harfleri tuvaletin deliğne sifonda çekti ilk çektiğimizde gitmedi kızlar birazda korktu busefer harflerde gitmeyince 2cide gitti harfler o malzemeler sonrada hiç bu konu bile açılmadı ha nedir diosanız küçük bi deneyemimiz oldu beraber yanlış anlamayın ha ben onlarla dalga felan geçmiyorum inanmıyorumda değil o üç harfliler olmasa zaten kuran-ıkerimde olmazlardı kuran-ı kerimin var dediği bişeyede yok demek her müslüman gibi benide aşar biliyorum fazla uzun yazdım okuyanlara teşekür ederim

RobinGood

Katılımcı Üye
10 Tem 2012
577
2
Ne garip birşeydir ki onlar bizi görüyorlar :( şimdi kafama şu takıldı onlar bizi görüyorsa biz onları gördüğümüz zaman mı onlara dokunabiliyoruz yoksa görmediğimiz zaman içinden mi geçiyoruz :)

proq

Üye
5 Ağu 2012
64
0
güzel yazmıssın kardes sanki bi kitap okuyormus gibi okudum bence sen yazar ol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.