Bi Bakın 2 Konu İçerir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
18 Tem 2014
145
0
1.KONU : Beyler Bunu Moderatörlerin Görmesini İsterim Forumda Olduğum Sürece Hangi Siteden Domain Almalıyım Diye Konu Fazlalığı Yaşanıyor Ayrıca Konular Yanlış Yerlere Açılıyor Bunun İçin Bir Konu Açıp Sabite Almanızı Öneririm Güvenilir Domainler Gibi.
2.KONU : Sizce Açtığım Konularda,Yorumlarda vb. Şeylerde Hangi Yazı Tipini Önerirsiniz Hepinizin Görüşü Benim İçin Değerli.

emredont

Uzman üye
11 Eki 2012
1,537
0
Hacker
1.KONU : Beyler Bunu Moderatörlerin Görmesini İsterim Forumda Olduğum Sürece Hangi Siteden Domain Almalıyım Diye Konu Fazlalığı Yaşanıyor Ayrıca Konular Yanlış Yerlere Açılıyor Bunun İçin Bir Konu Açıp Sabite Almanızı Öneririm Güvenilir Domainler Gibi.
2.KONU : Sizce Açtığım Konularda,Yorumlarda vb. Şeylerde Hangi Yazı Tipini Önerirsiniz Hepinizin Görüşü Benim İçin Değerli.

1. soruna modaratörler yardım ederde 2. sorun ne saçma ya ne istersen onu kullan

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
öncelikle konu açmak istediğin için teşekürr ederiz formumuzda hangi konu açacaksan

konu yerleri vardır işlem yappacağın konuya göre seçebilirsin renkli ve aralara resim fazla sıkıcı olmuyor ozaman

Sup

Yeni üye
19 Tem 2014
23
0
Font kullanmana gerek yok ama illa kullanacaksan suanki yazdığımı kullan. Adı : Comic San Ms beğeniyorum bunu :D

18 Tem 2014
145
0
Cevaplarınızı İçin Teşekkürler Font Kullanmıyorum Tasarımcıyım Aslında Bisürü Font Var Ama Ben Yeşilin Göz Alacağını Düşündüm ve Onu Seçtim :)

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Bana kalırsa,beyaz renk kullan yazında,arkaplan siyah olunca bana göre en güzel beyaz duruyor,diğer renkler gözümü alıyor nedense

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
İhbar hattını kullanarak gerekli konu ve bölümlerdeki problemleri bizlere bildirebilirsin konu açmana gerek yok ;)

En rahat okunan fontlar en güzel fontlardir.

Konu tarafimca kilitlenmiştir kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.