Bi Web Sitesi Alıcam Yardımcı

aserfast1122

Yeni üye
20 Nis 2014
36
0
S.a Beyler ben bi web sitesi alıcam hangi firmadan almamı tavsiye edersiniz neresi daha güvenlidir?
Ayriyeten ben bu sityeyi aldığımda bana bir c panel verilecekmi yoksa ben mi alıcam siteyi aldığımda neler yapmam gerek bi anlatırmısınız?

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Siteyi alırken belirtmen gerek sana c panel verilmez normalde siteyi ne amaçla kullanmak istediğine bağlı olarak hazır scriptlerden birini wordpress joomla vs. Ücretsiz kuruyor çoğu şirket bunu satın alırken belirtmen yeterli ücretli bir script istersen (firmada mevcutsa kurulum yspıyorsa) ek ücretle kurdurabilirsin eğer hiçbir şey demeden direk siteyi host+domain alırsan boş bir hosting ve sitene girince index of yazısıyla karşılaşır ve ne yapacağım ben şimdi dersin ama eğer istersen sen kendinde bu bahsettiğim ücretsiz hazır scriptleri sonradan kurabilisin ve böylece bir c panelin olur yinede hiçbir şey bilmiyorsan bunu firmaya yaptırmak daha mantıklı olacak ama öncelikle siteyi ne amaçla açacaksın içerik tasarım vs nasıl olacak ona göre değişir daha önce site açmadıysan önce ücretsiz site alıp bazı şeyleri (ftp bağlantısı, azda olsa html düzenleme, siteye hazır script kurma) gibi şeyleri uygulayarak öğren karşılacağın hatalarda ne yapman gerektiğini bil derim

aserfast1122

Yeni üye
20 Nis 2014
36
0
şirket tanıtımı olucak yani iletişim, hakkımızda falan ama küçük bi site yani kendim için istemiyorum o yüzden pek değer vermiycem yani sadece iletşim falan filan yazıcam nerden almam daha doğru olur ben bi wordpress tema kurmak istiyorum ama bunun için c panele girmem gerekmiş yani ben onu merak ettim.

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Şirket konusunda pek yardımcı olamam en son 2 yıl falan önce işim düşmüştü o yüzden şuan durum ne bilmiyorum wordpress kurdurursan aldığın yere zaten c panelin olacak temayıda c panelden yükleyebileceksin tam olarak nasıl oluyor bilmiyorum ama sanırım firma kurarsa ıd şifreyi ve c panel adresini sana söylerler sen giriş yaptıktan sonra şifreni falan değişirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.