bilgilendirme bakın arkadaşlar

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan
merhaba arkadaşlar bir süredir yaptıgım grafik tasarımlarımı yükletcye yüklüyordum ve su anda yükletcden yüklediğim resimler cıkmamaktadır... sizinde bilginiz olsun ...

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan
bilmiyorum ama ben tasarımlarımı yeniden hızlıresime atacam varsa sizlerinde tasarımları yada konularda yükle tc den yüklediğini resimler sizlerde kontrol edip düzeltiniz belkide kısa süreliğinedir ama zannetmiyorum 3 gündür böyle....

BLuuXe

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
643
0
Adana
bilmiyorum ama ben tasarımlarımı yeniden hızlıresime atacam varsa sizlerinde tasarımları yada konularda yükle tc den yüklediğini resimler sizlerde kontrol edip düzeltiniz belkide kısa süreliğinedir ama zannetmiyorum 3 gündür böyle....

Başka sitelere yükleseniz nasıl olur acaba

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan
arkadaslar sorun benim tasarımlarımın silinmesi değil yada kaybolması değil upload olan yükle tc ye resim yüklediğinizde resimler bizim forumda çıkmıyor siz yanlıs anladınız beni :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.