Bilgili arkadslar bakarsa sevınırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeNish

Üye
17 Eyl 2009
66
0
arkadslar benım pcım paylasımlı ekran kartı kullanıyor onun ıcın oyun oynarken sorun yaratyo buda bu paylasımlı ekran kartını ıptal etme gıbı bı şansım varmı acaba bılmıyorum ama belkı bılgısı olan bı arkads vardır ıptal oluyodur bı ılgılenırsenız sevınırım anlayana arkadslar.....pc modelı toshıba satellıte L300 bıosada baktım ama ordada bulamadım belkı baska yerden bı ayarı vardır bılıyosanız lutfen bı bakın....

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
Silinirmi bilmiyorum ama yukseltılebılıp alcaltılabılıyor ama bu demek deıldırkı pcnizde fazla performans
alcaksınız yapmanız gereken bı tane grafik kartı almanız:)

Bide dizüstümü yoksa masaüstümü?

DeNish

Üye
17 Eyl 2009
66
0
Laptoplarda yok :)

ama sen yınede bır arastır Sanırım yanlız asus grafik kartı izni veriyor ;)

Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family ekran kardtım bu ekran bağlaştırcısıda Mobile Intel(R) GMA X3100 Bu ama bunu ben yukseltmek ıstyorum oyun oynarken sorun yaratyo bunu nasıl yukseltrım yada ayrılmasını ıptal ederım

DeNish

Üye
17 Eyl 2009
66
0
Bir kac yere sordum yükseltiginde ram sorunu yasayacagını belırttı

Bence hıc oynama yapma ramı yukselt ;)

ramde aslında yuksek ama 2 gb ram var pcde ama yınede kasıyor gercı ben 4 gb yapmayı dusnuyorum ama ondan olurmu acaba sence onu yukseltsem duzelırmı ? ya aslında ben bu pcyı yenı aldım bundan oncekı pcımde 64 mb lık ekran kartı vardı ama hıc bı sekılde sorun yaratmıyodu ama bu pcımde 256 mb var ama paylasımlı oldugu ıcın sorun yaratyo ? nıyeyse cozemedım onun ıcın bende paylasımını ıptal etmenın yollarını aryorum yada ekran akrtını oyun seklıne getrmenın bı cozumunu aryorum wındowstan felan yapılıyosa bılen bı arkadas yardımcı olsa sevınıcem ? ama yok galıba bu sekılde bı coumude sanırsam

DeNish

Üye
17 Eyl 2009
66
0
Hayır o sekıl yaparsan dırek ramdan çalar:)

rami yükseltirsen sorun kalmaz dıye düsünüyorum

anladım kardes pekı ram yukseltyım bakalım olmasa senı yıne rahatsız ederım ben :D nasıl olsa sende burdasın bende :) denemkte fayda var denıyelım gorelım bakalım :D hemde tecrube kaznmıs oluruz... cvbların ıcın tskrlr...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.