Bilgisayar admin şifremi unuttum !!!yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

godmode

Üye
26 Ocak 2011
51
0
Selam arkadaşlar ,

Şimdi benim bilgisayarda ana oturumum var ve bilgisayarım PARMAK İZİ okuyuculu , dün üzerine su döküldü ve parmak izi okuyucusu bozuldu sanırım.Bilgisayarda oturum açmaya çalıştığım zaman parmak izi okuyucu bulunamadı diyor.

* Parolamı da unuttuğum için şuanda bilgisayarın misafir oturumunu açtım ama ana oturuma geçiş yapmam gerekiyor.Parolayı nasıl öğrenebilirim ? Ya da burdan oraya geçiş yapmam mümkün mü ?Ya da bu sorunu nasıl çözebilirim :(

godmode

Üye
26 Ocak 2011
51
0
Parmak izi okuyucu çalıştı arkadaşlar ADMINISTRATOR HESABIMDAN sisteme giriş yapabildim , ama ilerde tekrar aynı sorunu yaşamamak için parolayı değiştiriyim diyorum.Denetim masasından KULLANICI PAROLASI DEĞİŞTİR yapıyorum ama mevcur parolayı istiyor şifreyi değiştirmek için.Mevcut şifremi nasıl değiştirebilirim ?

ertungaalper

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
285
0
doğu türkistan
bende havj 1.15 var bu program nasıl kullanılıyor

böyle ;)

inurl:''content.php?arti_id=''
googlede arattıkdan sonra siteye giriyoruz adres çubuğunun sununa
( ' ) işaretini ekliyoruz..
enter e bastığımız zaman hata veriyor..
havij den aratıyoruz..
arama bittiği zaman tablese tıklıyoruz ardından da get tablese tıklıyoruz..
sağdaki açılan yerde en alttakine tick koyuyoruz..
get tablesin yanındakine tıklıyıruz sağda yine bi bölüm açılıyor..
burda da en alttan 2. ve 3. ye tick koyuyoruz..
admin ID ve şifresini veriyor..
şimdi admin panelini bulalım..
find admin yazan yere tıklıyoruz..
ve buluyor admin panelini buluyot ID ve şifremizi yazıyoruz..
gerisi bize kalmış...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.