Bilgisayar Alım Sitesi

King Of BirdS

Uzman üye
23 Eki 2011
1,025
0
Oyun Klasörü
Merhabalar;

Bilgisayar almayı düşünüyorum fakat ekonomik bir site arıyorum, bazı sitelerin arasında fiyat farkı olabiliyor. Bildiğiniz iyi bir site var ise yazabilir misiniz?

cybertim

Üye
12 Tem 2014
228
0
33
olursa
En iyisi teknosa , vatan computer , hepsiburada bence siteden bilgisayar Alıcaksan bunlardan al derim ama internet üzerinden almayı pek tercih etmiyorum gene sen bilirsin ama bana kalırsa teknosa veya vatan computerin bayiliklerinden al derim

Son düzenleme:

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
internetten alınca bazen kargoda sıkıntı çıkıyor :D benim bi abim internetten şipariş etti kargo getirrken sarsıntıdan işlemci çıkmış :D termal macun bulamadı diş macunu koydu :D
ne anlatıyorum ben ya :D

Bulunduğun yerde tanıdık bi bilgisyarcı bulursan ordan al teknosa'dan alma derim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.