Bİlgİsayar audİo drİver hakkinda

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
Arkadaşlar benim bilgisayardan ses çıkmıodu
İşin garip yani bilgisayar ses kartınıda tanıodu :confused: ayrıça kabloların yeri de dogruydu...
Çok garip bi olay oldu bilgisayar = özellikler = donanım = aygıt yönetiçisi =sistem ayarları ve oradan da Intel(R) AU AUDİO yu sildim ve baştan yükleyeçektim. . . .
Buradaki audioyu sildikten sonra ses geldii. . .:yaho1:yaho1
Ve daha sonra audio driveri yüklemedim. . . . .:q
Bu gibi ses sorunu olan herkese tavsiye ederim :yo

hasat123

Yeni üye
27 Haz 2009
7
0
One yaw hakkenten oldu çok sagol. . . . teşşekürü hak ettin..
bişi soracam bunun bilgisayara bi zararı olmaz mı??

yok ne zarar olaçak :D

:d:d:d:d:d:d:d:d:d

olmaz kardeş heralde....

yok yok olmaz

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
arkadaşlar lütfen ben konu paylaştıgımda ya konuyla alakalı şeyler yazın yada hiçbişi yazmayın ! !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.