Bilgisayar Belgeleri Çalınması HK.

6 Ocak 2013
215
0
Merhaba arkadaşlar.
Benim pc de aniden Belgelerimin adı değiştilmiş benim pc ye işe benden başka kimse oturmaz nasıl olduğunu anlamadım daha sonra bi kaç hafta sonra yani bugün ise pc kendi kendine beklemeye alıyor bende anlamadım bi anda beklemeye aldı şaşırdım doğrusu pc de hacker felan olmasından korkuyorum bi cevap verirseniz sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Necromancy

Katılımcı Üye
9 Şub 2015
713
1
C:\sqlmap
Hocam arkadaşimiz cevap vermiş bende bir öneride bulunayim "Günceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel " demeden önce sunulanlari denerseniz sevinirim.
Adw cleaner
Combo fix
İle taratip ve bir antivirüs seçip ( Forumda antivürüslerle alakali tonlarca konu var )
Antivürüs ilede taratip garantiye alabilirsiniz

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Büyük ihtimalle server yemişsin pc windows kaç ona göre win 7 veya eskiyse çalıştıra msconfig yazıp başlangıç bölümüne gel (win8 de görev yöneticisi > başlangıç) bburadaki herşeyi devre dışı bırak tikini kaldır bak orada ilginç bi dosya falan varsa orada yolu yazar c windows system32 falan birşey varsa o virüstür bul ve sil veya şöyle pratik bir yöntem söyleyeyim combofix indir pcyi güvenli modda açıp combofix i aç gerisini programa bırak bulup silecektir

6 Ocak 2013
215
0
Öncelikle şunu söylemek istiyorum benim pc de güvenli mod açılmıyor conbofixle daha önce taratmıştım tarattıktan sonra böyle olmaya başladı nedenini bende bilmiyorum.
Bi oyun oynuyorum arada o karakter kımıldırıyor ben karaket ettirmeden yada bişiler yapıyor bende çözemedim orada oynarken bi anda pc beklemeye hazırlanıyor deyip kapanmıştı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.