Bilgisayar Koruması

Merhabalr ben bilgisayarıma norton 360'ı kurmayı düşünüyorum galiba norton arasında en geniş koruma onun. Ben bunun yanında "Zemana Antilogger ve Zemana Malware" kurmayı düşünüyorum. Acaba nortonun yanında bunlarda etkili olur değil mi ya da norton 360 bu programların işini çok sağlam yapıyor mu.

2.Sorum ise antilogger ile malware arasındaki fark ne tam olarak. İkisine gerek var mı.

Birde ben bunları kurmayı düşünüyorum ama başka bir bunlardan sağlam bir program varsa söyleyebilirsiniz çok kararsız kaldım çünkü.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.