Bilgisayar Mühendisliği Yardım

sydbarret

Üye
24 May 2012
177
0
Konu şu ; ben bu bölümü okumak istiyorum.İnşallah üniv. kazanırsam.Ama işsizlik var diyorlar. Kod yazmayı özellikle oyun yapmayı çok seviyorum.Olayın mantığını biliyorum. Lütfen yardım edin.Buradan başka gidebileceğim bir bölüm önerirmisiniz? Ya da isteğim doğrultusundamı gideyim?"

Son düzenleme:

Akrep4136

Uzman üye
23 Haz 2013
1,129
0
TAOW
Herkez bilgisayar devri bitti diyor herkez artık bilgisayar kullanıyor diyorlar.Fakat bilgisayar devri asıl şimdi şimdi başlıyor.Bilgisayar Mühendisliği iş imkanı var fakat yurt dışında ama Crytek istanbulda şube açtı mesela biraz araştırma yap ben sana konu başlığı verim.Kitle isimler Hakan Abrak,Cevat Yerli,Mevlüt Dinç bunlardan başla özellikle röpörtajlarını izle sonra bir daha düşün isteğin üzerine ve son olarak isteğin üzerine git istemediğin bir işi yapma bence. Selametle

Masqot77

Üye
11 Kas 2011
239
0
neden PC ? madem kod yazmayı seviyorsun yazılım mühendisliği ne güne var :)

yazılım mühendisliği. Eğer elin elektriğe , tekniğe yatkın değilse sende bu yoldan gitmelisin. Bende Gidecem hayırlısıyla :)

BlastDeath

Üye
9 Nis 2013
74
0
aynen ya iş yok diyorlar herkes bilgisayardan anlıyor diyorlar ama benim başka ilgi alanım yok ki :) ancak puanım çok gelirse belki tıp yazarım birde pc mühendisliği çoğu üniversitede var çok mezun veriyor sanırım en iyisi olmak gerek işimiz zor valla :(

sydbarret

Üye
24 May 2012
177
0
neden PC ? madem kod yazmayı seviyorsun yazılım mühendisliği ne güne var :)

yazılım mühendisliği. Eğer elin elektriğe , tekniğe yatkın değilse sende bu yoldan gitmelisin. Bende Gidecem hayırlısıyla :)

Elim elektriğe tekniğe yatkın o işde olabilir dedim bu sebeple pc.Neyse hayalimin peşinden devam."En iyi oyun yapımcısı olmak ve oyun konsollarını hacklemek" sonucu bekleyip göreceğim.!

VFoRBMW

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,617
0
LOST
Birileri lisans falan demiş. Belgeler boş iş onu söyleyeyim sana önemli olan yaptıklarındır. Diplomaları olup da bir şey yapamayan adamlar da var. Belgesiz olup çok iyi iş yapanlarda var. Önemli olan bir şeyler başarmaktır. Asıl olan ortaya koyduklarındır. Bir işi severek yaparsan başarılı olursun. Başarılı olursan paranın da sıkıntısını yaşamayacaksındır zaten.

Akrep4136

Uzman üye
23 Haz 2013
1,129
0
TAOW
Ben de pc mühendisliği istiyorum ama tereddütdeyim bizim komşu var pc mühendisliği okudu fabrika da memur olarak çalışıyor.:D

Oo Eywallah ben kimleri tanıyorum bir bilsen hepsi yakınımda abi adam tarih bölümü bitiriyor köftecilik yapıyor,Kaptanlık okuyor (ufuklara açılmak istiyor)Fakat şuan kandıra cezaevi'nde gardiyanlık Yapıyor. Gülsenmi,Ağlasanmı ..?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.