bılgısayar nete gırmıyor

16 Eki 2011
165
0
selamunaleykum arkadaşlar evde ıkı tane leptop var
bır tanesı kabloluda kablosuzda nete gırıyor fakat dıgerı kabloluda kablosuzda ınternete gırmıyor sıfreler falan hepsı dogru nete gırmeyen pc neden kaynaklanıyor acaba yardımcı olurmusunuz

byhcx44

Yeni üye
10 Ocak 2011
27
0
hepsine modemin verdiği cd den driveri kur bılgılerı doğru gır butun bılgısayarlara ag bağlantılarımdan bağlantıyı kes sonra tekrar bağlan baglanıcaktır wıfı den goruyormu yanı çalıştığından emınmısın

16 Eki 2011
165
0
bir tane bılgısayardan hepsını goruyorum ve gırıyorum rahatcana .. ama diğer bılgısayardan kablosuzda gormuyor kabloluda ... fakat baska bır yere gıttıgımde kabloluda oluyor kablosuzda oluyor gırebılıyorum evde gıremıyorum ama .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.