Bilgisayar öğretmnemi mühendisimi?

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
Lise 3 öğrencisiyim bilgisayar öğretmeninde atama yokmuş
bilgisayar mühendisliğinde şirketlerde falan çalışılıyor iş garantisi varmı bilmiyorum
tanıdığınız birisi ya da duyduğuınuz bu konuyla ilgili hangisi tercih edilmeli
---------------------------------

Meslek lisesiden MF4 den 450 500 alınmaz Onun yerine devlet MTOK açmış sadece meslek liseleri girsin diye bunlarda imza yetkisi varmı yokmu bu imza yetkisi ne işe yarıyor örneğin: bir program faln yazıyoruz o programın bize ait olduğuna dair birşey mi bununla da bilgi verirseniz iyi olur

Son düzenleme:

Fethistanbul

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
428
0
Bu soruyu sorman başlı başına hata diyecektim ki bilgisayara THT'deki bir çok insan gibi aşık değilsen öğretmenliği seç yok seninde içinde bir ateş varsa kesinlikle mühendis ol.

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
öğretmenlik artık atanması çok zor bende lise 3 öğrencisiyim ve öğretmenlik düşünürken direk vazgeçtim çünkü artık ilkokullardan bile bilgisayar dersleri kaldırılıyomuş yani dahada zorlaştı bilgisayar öğretmenliği o yüzden bilgisayar mühendisliği daha iyi tabiki

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Bu Tamamen Sana Bağli Birşey Hangisinde Daha İyi Olucağini Düşünüp Kanitlayabilirsin. Mühendis Olursun İstemezsin İş BUlamazsın Öğretmen Olur İstersin Binlerce Dershane var Alanında Gerçekten İyiysen Havada Kaparlar Mühendislikte Aynı Şekilde Alanlari Farklı Eğitim Öğretim Meslek Değil İçten Gelmeli Bence.

cearr45

Katılımcı Üye
23 Eyl 2009
883
1
eğer oturdugun yerden para kazanmak istersen öğretmenlik
ama yok ben program yazcam daha çok para kazancan uğraşçam emek vercem
mühendislik derim kardeşim her türlü avantajı var

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
Meslek lisesiden MF4 den 450 500 alınmaz Onun yerine devlet MTOK açmış sadece meslek liseleri girsin diye bunlarda imza yetkisi varmı yokmu bu imza yetkisi ne işe yarıyor örneğin: bir program faln yazıyoruz o programın bize ait olduğuna dair birşey mi bununla da bilgi verirseniz iyi olur

mustoyildiz

Katılımcı Üye
12 Haz 2010
748
0
Mühendislik bence, eğer işini bilirsen kimseye bağlı kalmadan para kazanırsın, özgürce yaşarsın, ki zaten bence devlet de dahil bi yerlere bağlı ya da bağımlı olduğun müddetçe gerçek anlamda özgür yaşıyor sayılmazsın..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.