Çözüldü Bilgisayar oyunlarda çok fazla ısınıp kapanıyor

thePoseidon

Katılımcı Üye
25 May 2012
519
0
Örneğin gta IV oynarken bilgisayar çok fazla ısınıyor ve kapanıyor. Ram kullanımı 950 MB a kadar çıkıyor. Bilgiasayarın ozellikleri de oyuna yetiyor. Sorunun çözümünü bilen varsa beni bi aydınlatabilir mi? İyi günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mrkrdg12

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
322
7
Trakya
Reis valla bende de öyle bir durum söz konusuydu laptop'u açıp fan temizliği yaptım bir avuç toz çıkarttım sonra baya rahatlamıştı bilmiyorum belkide aynı sıkıntıdır...

thePoseidon

Katılımcı Üye
25 May 2012
519
0
Tesekkur ederim dostum. gta 4 ile ilgili değil. Kesinlikle toz kapmış olmalı. Çünkü diğer oyunlarda da acayip ısınır.
Cevaplar için teşekkürler.

mhmt1180

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
801
18
öncelikle laptopu temizlemeni öneririm temizledikten sonra soğutucu al.En önemlisi içi açılmışken termal macununu yenile bunları yaptıktan sonra rahat bir şekilde oynayacaksındır

Oyuna Sistemin yetiyorsa en garantisi bu şekilde

cagatay64

Yeni üye
13 Mar 2016
8
0
Kardeşim aynı sorun Bende de vardı büyük ihtimal hp laptopun içini açıp temizleyebilirsin ekstra da sıvı soğutma fan alabilirsin :) Düzenleme: Soğutucu alıp macun yenileyebilirin :RpS_thumbsup:

Z3R0D4Y

Katılımcı Üye
25 Eki 2015
447
0
KARDEŞ SpeenFan Diye Bir Programvar fana fazla güç vererek hızlı çalıştırıyor bn kullanıyorum bi zararını görmedim ama faydasını gördüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.