Bilgisayar restart atip duriyor :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rifa

Katılımcı Üye
11 Ağu 2010
675
0
Adana/Berlin
Selamun aleykum arkadaslar acil bi sorun cikti . elimde bitane laptop var actigimda her 5 dk ya bi restart yapiyor kendi kendine . bilgisayar temiz virus yok . sorun nedir bilemiyorum ?:confused:

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Restart atmasının çok çeşitli sebepleri olabilir,aşırı ısınma,virüs,daha bunlar gibi kaç sorun ...
Güncel birkaç antivirüsle tam tarama yapmanı öneririm,ondan sonra tekrar konuşalım,yani virüs olmadığından tam emin olmalısın ...

rifa

Katılımcı Üye
11 Ağu 2010
675
0
Adana/Berlin
Güvenli modda combofixle taradim , bilgisayari kontrol ettim virus yok .
isinma sorunu varsa güvenli modda niye kapanmiyor ?
bilgisayar restart atmadan önce bi kac saniye mavi ekran veriyor .
cmd ... sfc /scannow komutiyla sistemi kontol ettirdim ise yaramadi .

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Güvenli modda combofixle taradim , bilgisayari kontrol ettim virus yok .
isinma sorunu varsa güvenli modda niye kapanmiyor ?
bilgisayar restart atmadan önce bi kac saniye mavi ekran veriyor .
cmd ... sfc /scannow komutiyla sistemi kontol ettirdim ise yaramadi .

Dostum sadece combofix'mi virüs yakalıyor,kaspersky yada Norton'un en güncel sürümleri ile tam tarama yaptır ...

rifa

Katılımcı Üye
11 Ağu 2010
675
0
Adana/Berlin
bilgisayari daha öncede taramistim , zaten pek kullanilmiyordu laptop internete de girilmiyordu. virus olmasi imkansiz ama yine de bi combofixle tarayiverdim . . sorun baska biseyde.Ramda veya hdd dedir sanirim bilemiyorum

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA : hata adi bu

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.