Bilgisayar Toplama Yardım

bertab

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
337
0
Arkadaşlar Daha Çok Oyun İçin Bilgisayar Toplamak İstiyorum Fakat İş Temposundan Vaktim Olmuyor Toplamada Yardım Eder Misiniz ? Bütçem 2000 Tl (Max.2100 )
Teşekkürler

Desperado1992

Katılımcı Üye
22 Mar 2015
266
0
güzel kardeşim sana 2100 liraya herseyı içinde bir pc toplarız exa.com da hersey cok ucuz mesela asus anakart 2133 mhz oc zalman bi kasa 750 wat power 2gb 256bit ekran kartı saphıre gdr5 a 1tb wd hdd istersen sıstem kurmak ıcın ssd alablrsn 120 gb lık 8 gb kıngston hyperx 1600 mhz black fury ram amd fx8 3.5 yada 4.0 ıslemcı klavye setı aoc monıtor eger lazmsa yada hd ıstıyorsan phlps yada asus alacaksn 1adet dvd ve son olarakta 2 adet fan + olarak buzz gıbı kasa oldu tas catlasın 2 bın eder

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.