Bilgisayara Android Yükleme

realmaysa

Üye
16 Nis 2014
74
0
Arkadaslar Bu Konuyla ilgili Bir suru Yontem Var ben size En Kolay Yontemi olan Bluestacks Programi ile yapmayi Gostericem
İlk oncelikle Blue Stacks ı indiriyoruz Ve yukluyoruz
Link Blue Stacks: BlueStacks - Download Success
Kurulum;
1.İlk Gelen Setup Da Next Next finsh diyip geceblirsiniz
2.Kurulum Bittiğinde Blue Stacks Calistiriniz
3.Bir yer Gelicek Dolmasini Bekliyceksiniz
4.Dolduktan Sonra One Time Setup Die Bir Yer Gelicek Contunie e basın gecin
5. Google Hesabı Ekleminizi İstiyecektir Eğer Google Hesabınız var ise mevcut hesaba Basiniz Eğer Yok ise Yeni Hesap a Basin
6. Google Hesabınıza Giris Yaptiktan Sonra Bir Yer Gelicek Let's Go Ya basin Ve
7. karşınıza Google Play Store Gelicektir Ordanda İstedigniz Uygulamari Yukleyip Calistiablirsiniz..[
Kisaca Anlattim Konu Açma Konusunda Biraz Acem Uarım İsinize Yaramıstır Anlamayan Veya Bir Sorunla Karşilasan Özel Mesaj Atabilir Anlamdiysaniz Resimli Anlatim da Yapabilirim
İşinize Yaradiysa Bir Teşşekkürü Cok Gormeyin/SIZE]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.