Bilgisayara elektrik gelmiyor!!!

9 Ağu 2012
69
0
Arkadaşlar benim bir sorunum var.uzun zamandır kullanmadığım masa üstü pcim var.bilgisayara elektrik gelmiyor.kasayı açtım fan dönmüyor ne yapmam lazım ??

20 Tem 2012
226
0
İstanbul
Power Supply dende olabilir ! Direk neye güvenip anakart yandı diyorsunuz. Power Suply denemeni tavsiye ederim. oda olmazsa Pc de olan herşeyi sök Anakartı da sadece Ram ve Power Spuly bağlı olsun
Dikkat et..

20 Tem 2012
226
0
İstanbul
:D Fan dönmediği için Oyüzden Spuly dedim olmadı çihazı sök altına karton koy sadece anakart Ram Spuly bağla Görüntü alınca sorunsuz çalışınca montajla kasaya tek tek kontrl et belki Reset Kablosu vea Ön USB girişleri Kısa devre yapıyordur....

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Power supply de görünürde hiç birşey yoksa onunda içini aç içinde ufak bakır bir sargı var onun kenarı falan yanmış ise çöpe atmalısın o poweri :) zaten ucuz birşey yenilerine bakabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.