Bilgisayarda girilmiş şifreleri öğrenme!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sdfgai

Yeni üye
2 Şub 2009
19
0
Arkadaşlar bilgisayar da DAHA ÖNCE GİRİLMİİŞŞ şifreleri bulmak istiyorum
fakat keylogger , proagent , black agent gibi çok fonksiyonlu olmasını istemiyorum.
Benim de bilgisayarında kafası çok karışıo , sadece programı açtığımda ÖRNeK olarak ;

USER ID | PASSWORD | WEB SITE |
sdfgai 12345 www.turkhackteam.net
sdf123 qwert123 MSN Messenger

gibi plz.. fakat lütfen önceden girilmişleri bulsun

şimdiden teşekkürler

sdfgai

Yeni üye
2 Şub 2009
19
0
iyi olabilir ama sanırım biliyorum keyloggerin ne oldugunu..
fakat onun yerine bana başka bilg.e keylogger atma ile ilgili bi video hazırlayabilirsen sevinirim..

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
Slm arkadasım;umarım yardımcı olabılırım sana:)
birçok insan pcde giriceği şifrenin kimsenin bulamayacağını sanır oysaki bunu bulmak oldukça kolaydır.Ufacık bir programla pcde girilen tüm msn adresleri ve şifreleri kolaylıkla bulunabilir.Kişisel bilgisayarınızda olmasa bile internet kafe veya kötü niyetli
arkadaşlarınız tarafından şifreniz bu yolla ele geçirilebilir.Tabi bununda önlemi var.Bunu önlemek için Outlook/Outllok Express hesablarının silinmesi gerekir.bu sayede bunuda engelleyebiliriz.Beni hatırla dediğiniz girişlerde geçerlidir.Şimdi ise pcdeki mail ve şifreleri gösteren program arkadasım umarım ısıne yarar download lınkındeIf your download does not start automatically, click here yazısına tıkladıgında ındırme ıslemı otomatık olarak baslayacaktır.!

Link:

[url]https://tik.lat/X6LBv

Buda Görünümü:

mailpv.gif

Son düzenleme:

lebron2338

Yeni üye
31 Ağu 2009
2
0
arkadaşlar bende bilgisayarıma önceden url hesabına girilmiş şifreyi bulmak istiorum yardımcı olacak varmı yardımcı olana çok teşekür ederim..

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
ya iide keylogger ı kullanmak çokda zor bişi deil mesela ben kullanıorum tüm yazılanları kaydedio ama alıştıktan sonra bebek oyuncağı

sardunyafaust

Yeni üye
29 Ara 2009
1
0
kullandığın keylogger programını yayınlarmısın nette hep trealer versiyonları var hepsi paralı yani
ben birini kurdum laptopun fanı çok hızlı çalışmaya başladı kaldırdım hemen
düzgün bişey varsa bildiğin söylersen sevinirim

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
Slm arkadasım;umarım yardımcı olabılırım sana:)
birçok insan pcde giriceği şifrenin kimsenin bulamayacağını sanır oysaki bunu bulmak oldukça kolaydır.Ufacık bir programla pcde girilen tüm msn adresleri ve şifreleri kolaylıkla bulunabilir.Kişisel bilgisayarınızda olmasa bile internet kafe veya kötü niyetli arkadaşlarınız tarafından şifreniz bu yolla ele geçirilebilir.Tabi bununda önlemi var.Bunu önlemek için Outlook/Outllok Express hesablarının silinmesi gerekir.bu sayede bunuda engelleyebiliriz.Beni hatırla dediğiniz girişlerde geçerlidir.Şimdi ise pcdeki mail ve şifreleri gösteren program arkadasım umarım ısıne yarar download lınkındeIf your download does not start automatically, click here yazısına tıkladıgında ındırme ıslemı otomatık olarak baslayacaktır.!

Link:

[url]https://tik.lat/GWefI

Buda Görünümü:

mailpv.gif

bunu indirdim ama resimdeki gibi bişey çıkmadı.o alan bomboş bana bakıo bende ona bakıyom..hiç bişey yapmıyo . :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.