Bilgisayarda Sorun Var Hiç Bir Fareyi Çalıştırmıyor

yusufak13

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
490
0
Merhaba beyler benim faremde değişik bi sorun var daha doğrusu bilgisayarımda sorun var çünkü 4 farklı fare denedim hepsinde aynı şey oluyo fareyi bilgisayara takıyorum driveri yüklüyo bilgisayar kullanıma hazır diyo fareye elektirik gidiyo altında kırmızı ışıklar fln çıkıyo ama hareket yok kablolu ve kablosuz fareler denedim hiç biride çalışmadı aygıt yöneticisinden fareye bakında fare sorunlu gösteriye sorun gider fln da dedim ama işe yaramıyo Sistem geri yükleme de yaptım bir gün öncesine ama işe yaramadı

Şuan o faresi bozuk olan bilgisayardan yazıyorum tab enter space yön tuşlarıyla le bu konu açma yerine kadar gelebildim :D

aygıt yöneticisinde şöyle bi hata var farede

Kayıt defterindeki yapılandırma bilgisi eksik ya da bozuk olduğundan Windows bu donanım aygıtını başlatamıyor

Son düzenleme:

yusufak13

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
490
0
thekar1zma:

tüm driverları yükledim gene olmadı

beyler aygıt yöneticisinde şöyle bi hata var

Kayıt defterindeki yapılandırma bilgisi eksik ya da bozuk olduğundan Windows bu donanım aygıtını başlatamıyor

Son düzenleme:

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Merhaba beyler benim faremde değişik bi sorun var daha doğrusu bilgisayarımda sorun var çünkü 4 farklı fare denedim hepsinde aynı şey oluyo fareyi bilgisayara takıyorum driveri yüklüyo bilgisayar kullanıma hazır diyo fareye elektirik gidiyo altında kırmızı ışıklar fln çıkıyo ama hareket yok kablolu ve kablosuz fareler denedim hiç biride çalışmadı aygıt yöneticisinden fareye bakında fare sorunlu gösteriye sorun gider fln da dedim ama işe yaramıyo Sistem geri yükleme de yaptım bir gün öncesine ama işe yaramadı

Şuan o faresi bozuk olan bilgisayardan yazıyorum tab enter space yön tuşlarıyla le bu konu açma yerine kadar gelebildim :D

aygıt yöneticisinde şöyle bi hata var farede

kardeş o intelli point bi işe yaramadı

dediğim gibi 4 farklı mause denedim hiç biri çalışmıyo regedit te bir sorun var

Arkadaşlar Türkçe kelimeleri düzgün yazmaya özen gösterin Lütfen!

TURK HACK TEAM ' da olduğumuzun farkına varalım.

Senin sorununa gelince eğer önemli bir dosya yoksa format at.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.