Bilgisayardan azda olsa anlayan gelsin

tugcan2626

Üye
11 Şub 2013
129
0
24
İstanbul
Bende anlıyomda kafam karıştı.
1 gb ekran kartı ama paylaşımlı diye 3 gb oldu
4 GB DDR3
Intel Core I3 2. nesil 2.20

Oyunlarda kasma oluyo yüksek ayarda felan ben bilgisayara 4 gb ram daha taksam toplam 8 gb ram olsa oyunlarda kasma kalmazmı.
call of duty ghosts ortada bitirdim.

MaskeliHacker

Katılımcı Üye
21 Tem 2014
965
0
Nereye...
dostum çoğu şey ekran kartı ram ve GHz 'ye bağlıdır. ekran kartının modelini atarsan daha iyi yardımcı oluruz ve ayrıca ram'ı yükseltirsen tabiki kasma azalır olmaz demiyorum azalır ve ayarları low'da yapıp kasıp kasmadığınada bak.

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
Bende anlıyomda kafam karıştı.
1 gb ekran kartı ama paylaşımlı diye 3 gb oldu
4 GB DDR3
Intel Core I3 2. nesil 2.20

Oyunlarda kasma oluyo yüksek ayarda felan ben bilgisayara 4 gb ram daha taksam toplam 8 gb ram olsa oyunlarda kasma kalmazmı.
call of duty ghosts ortada bitirdim.

kardeşim ekran kartında ram okadar da birşey farketmez grafikleri yüksek olsun bit yüksek olsun

mimari yapısı çok önemlidir ram nedir 1 gb yetr artar bile

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
ramla pek alakali degil tabiki bu benim gorusum 2.2 ghz ve cpu i3 dusuk ; yuksek cozunurlukte mutlaka kasma ve yavaslama yapar ama mid level denemeni oneririm ya da mumkunse i5 3 ghz ve ustunu dene ama graphic kartinida yukseltmek lazim tabiki butce olayi kanimca mid level veya altinda oyunu oynaman mumkun

kolay gelsin

Son düzenleme:

Estergon66

Katılımcı Üye
3 Kas 2012
629
2
-Kasma-yavaşlama-donma gibi durumlarda önce game booster gibi bir program yüklenmeli ve program üzerinden oyun/oyunlar başlatılmalı
-Bu durum devam ederse oyun içi ayarlardan çözünürlük düşürülmeli
..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.