bilgisayarı android yapmak isteyenler gelsin

medison001

Katılımcı Üye
19 Tem 2013
344
0
arkadaşlar baya önce bluestack 1 programını kullanıyordum telefonum olmadıgı için şuanda piyasaya 2. versiyonunu sürdüler cok berbat olmuş yavaşlıklar kasmalar donmalar felan bende program arıyordum aynı işlevi görebilecek MEmu - Android emulator for PC, better than Bluestacks bu programı buldum bilgisayara whatsap instagram gibi programları kurdum sorunsuz şuanda kullanıyorum virüs denetlemesı yapmadım program kullanmadıgım için ama sorun yok yapan arkadaş olursa yorum olarak atabilir

mercanx3

Yeni üye
8 Eyl 2016
19
0
İbnu Semüre (radıyallahu anh) anlatıyor: "Resulullah (aleyhissalatu vesselam) ile birlikte, birçok kereler bayram namazını ezansız ve ikametsiz kıldım.''

Müslim, Iydeyn 7, (887); Ebu Davud, Salat 250, (1148); Tirmizi, Salat 384, (532).

mercanx3

Yeni üye
8 Eyl 2016
19
0
kimse, ne şaka ne de ciddi olarak kardeşinin değneğini almasın. Kim kardeşinin değneğini almışsa hemen ona geri versin."

Ebu Davud, Edeb 93, (5003); Tirmizi, Fiten 3, (2161).

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.