Bilgisayarım Kapanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HyRuXe

Yeni üye
22 Nis 2012
45
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar Bilgisayarımı Açıyorum Sabah Akşam Oyun Oynamadığım Sürece Kapanmıyor. Ama Her Hangi Bir Oyuna Girince Kapanıyor. Ne Tür Oyunlar Derseniz Örnek : Metin2 - PointBlank - GTA Yani Kısaca Oyuna Giriyorum 5 Dk Sonra Bilgisayar Isınıp Kapanıyor Bilgisayarcıya Sordum Bilgisayarın Tozlanmış Olabilir Isınıyo Ve Anakart Yanmasın Diye Kendisine Res Atıyo Veya Kapatıyodur Dedi. Çözüm Dedim Soğutucu Al Dedi
Gittim Süper Bi Soğutucu Aldım Taktım Tozunuda Aldım Ama Hala Aynı Sorun Yardım Edermisiniz ?

Bilgisayarımın Özellikleri

Marka : Acer 5738G
İşletim Sistemi : Win7
4,00 GB

Derecelendirmeside : 3,9

25 Haz 2012
179
0
Software City...
bence fanın bozulmuş, aynı sorun arkadaşımda da vardı fan sıkışmış, onu temizledik,sorun düzeldi, işletim sisteminden de kaynaklanıyor olabilir, ben format attım düzeldi ama sendeki sorunu tam bilemyorum görmek lazım...

newaslan

Üye
27 Ocak 2012
204
0
İstanbul
bilgisayar kapanması sadece ısınmadan kaynaklanmaz.hdd de bad sektör hatası vardır.okuma hatası bilgisayarı kapatır.birde baska hdd de dene istersen bilgisayarı
yada adam fanı temizledikten sonra takarken fanın aktif olması için bi kablo takılması gerek onu unutmuştur
yada biosta fanın calışması enabled degilde disable olmuştur

9 Eyl 2012
1,943
0
Poland
Evet Bende Araştırmada Bulundum. Isınmadan Dolayı Pc Kapanmaz. Kapanırsa Kısadevre Gibi Birşey Olur. Pc Kökten Yanar. Sorun Bilgisayarında Ya Bir Komuta Hatasından Dolayı Açılığ Kapanıyor Yada Oyunlardan Dolayı.

İyi Forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.