bilgisayarım kendiliginden açılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egeli_3545

Üye
31 May 2010
213
0
sa arkadaşlar benm bilgisayar kendi kendine açılıyor bu bir bios sorunumudur yoksa trojen mi yemiş olabilirim

smts

Üye
2 Ocak 2008
65
0
İstanbul
yaklaşık 3 - 3 bucuk sene önce benimde böyle bi sorunum vardı gece saat 2 gibi kalkıyodum ve pc kendiliğinden çalışır haldeydi :D fişini çekip yatıyodum. çözüm olarak ise her 2 disk i de formatladım. muhtemelen virüs girmiştir. güzel bi virüs programı yükle ( tavsiye olarak ; avira - avg sistem eğer sağlamsa kaspersky )

14 Kas 2008
102
0
system32.dll
benımde vardı ama daha acaip, pc yi kapatıyordum, bi kaç dakika sonra yeniden açılıyordu, elektrik akımından veya düzensiz kapatmalardan kaynaklanıyor da olabilir, çünkü bazen acele ile çıkmak zorunda kalıyordum, kapanmasını beklemiyordum tekrar açılır diye, güç kaynağını kapatıp çıkıyordum..

egeli_3545

Üye
31 May 2010
213
0
benımde vardı ama daha acaip, pc yi kapatıyordum, bi kaç dakika sonra yeniden açılıyordu, elektrik akımından veya düzensiz kapatmalardan kaynaklanıyor da olabilir, çünkü bazen acele ile çıkmak zorunda kalıyordum, kapanmasını beklemiyordum tekrar açılır diye, güç kaynağını kapatıp çıkıyordum..

belki olabilir çünkü ben beklemeden ctrl alt delete ile kapatıyorum :)

4 Ağu 2007
185
0
elektrik gelip gitmesiyle lakalı mı_? benm leketrk gidip geldiğinde açılıyordu bıos dan hallettim.. eğer sabah kalktığımda oluyor diy0orsan gece elektrik gidip glemesiyle acılıyorudr yani bendeki problem nete bakarsan bulursun elektrikle ilgilyse sorunun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.