bilgisayarım takip ediliyor mu?

darkplacess

Yeni üye
1 Eyl 2011
49
0
merhabalar arkadaşlar..

ben merak ettiğim birşey soracağım yardımcı olursanız sevinirim..
ben bilgisayarın izleniyor mu? takip ediliyor mu? web de neler yaptığım takip ediliyor mu? girdiğim sitelere veya kameralı görüşmelerim izleniyor mu? bunları merak ediyorum yapabileceğim birşey varsa yapmaya çalışırım.. :woott:woott

yardım olacaklara şimdiden Allah razı olsun :yaho1:yaho1

HackerByJoker

Katılımcı Üye
2 Ocak 2012
948
0
Kastamonu
supernatispyware kur tarat combofix kur tarat bulunan çerez veya trojanlaeri sil güvendesin ama 135 139 445 ftp telnet portlarınıda kapatman lazım ;)

HackerByJoker

Katılımcı Üye
2 Ocak 2012
948
0
Kastamonu
Değerli kardeşim anlatayım ;

öncelike ağ bağlantılarım>bağlantıları görüntüle yap ondan sonra kendi ağını seç (1 tane olması lazım) sağ klik özellikler yap yukarıdan glişmiş sekmesini aç güvenlik duvarının yanında ayarları aç özel durumlar sekmesini aç atta üç buton olacak düzenleye bas çıkan yerdek bütün tikleri kaldır güvendesin ;)

darkplacess

Yeni üye
1 Eyl 2011
49
0
Değerli kardeşim anlatayım ;

öncelike ağ bağlantılarım>bağlantıları görüntüle yap ondan sonra kendi ağını seç (1 tane olması lazım) sağ klik özellikler yap yukarıdan glişmiş sekmesini aç güvenlik duvarının yanında ayarları aç özel durumlar sekmesini aç atta üç buton olacak düzenleye bas çıkan yerdek bütün tikleri kaldır güvendesin ;)

kardeşim ben vodem kullanıyorum.. senn dediğin gibi çıkmıyor gelişmiş sekmesinden sonra güvenlik duvarı yok..:confused::confused::confused::confused:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.