Bilgisayarımda değişiklikler var

Spatzy

Üye
27 Tem 2013
67
0
merhaba arkadaşlar

forumda yeniyim ancak uzun zamandır takip etiiğim bi forumdu.konuyu yanlış yere açtıysam yetkililer doğru yere taşırsa sevinirim.

son günlerde bilgisayarımda değişiklikler olmaya başladı.daha önceden programlama ile uğraşıyordum tekrar başlamaya karar verdim.tabi gerekli şeyleri eğitim setleri falan filan indirdim.dün anasayfam değişti.denetim masasından değiştirdim google chromeden değiştirdim bi ara oldu ama şimdi yine o anasayfaya döndü.az önce ise bir kaç program indirdim altta bi uyarı çıktı bilgisayarınız tehdit altında olabilir diye.bi baktım windows defender devre dışı kalmış ve açılmıyo online ortamdan virüs programı bulun diyo.advanced system care ile tarattırdım 6 tane trojan buldu temizledim ama windows defender aynı.işletim sistemim w8 bu arada.görev yöneticisi ve regeditte bi problem yok açılıyo.eğer virüs girdiyse sadece virüs programını kapatması için ayarlanmış.daha önce başıma çok geldi böyle hepsinden sıyrıldım daha önce virüs yapımıyla keyloger yapımıylada uğraştım ancak bu sefer elimden hiçbişey gelmedi.format atmak istemiyorum o kadar dosya var.yardımcı olursanız sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.