bilgisayrım çok yavaşladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

temmmmm

Yeni üye
31 Mar 2009
47
0
herkese merhaba. arkadaşlar ben dizüstü kullanıyorum. son zamanlarda çok ağırlaştı. özellikle bilgisayarı ilk açtığım beş dakika hemen hemn bir sey yapamıyorum. format atmak da istemiyorum şu anda. yardımcı olursanız sevinirim:confused:

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Arkadaşım öncelikle siteden Kaspersky İndir 2009 türkçe full sürüm war forumda dolaş bulursun.. Bi tarat..Ardından AdvancedSystemCare kurr..onlada gereksiz dosyaları sil.. ve son olarakta forumda Wardii..RegistryDefance Programını bull Kurr Tarat..KayıtDefterindeki sorunları Halletsn..Bişeyi kalmaz.. kolay gelsn!

temmmmm

Yeni üye
31 Mar 2009
47
0
kardeşim dediklrini yaptım. ama doğrusunu söylemek gerekirse istediğime tam olarak ulaşamadım. yalnız söylediklerin işe yaradı. her şey için teşekkür ederim. başka uygulamalar varsa lütfen..
+rep
:D

Adrenn

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
339
0
kardesim pcnde fazla program barındırmamaya dikkat et kullanmadıgın gereksiz programları pcnden kaldır yada cdde yedekle isin düsünce tekrar kurarsın...onun dısında tarafımdan acılan konuyu incele ve orda dediklerimi aynen uygula burdan bakabilirsn...

http://www.turkhackteam.net/windows/vistayi-ucak-gibi-kullanmak-isteyenler-iceri-269917.html

bunun dısında bilgisayarında smart defragı kullanıp tüm sürücülerdeki dosyları birlestir
advanced sistem care yide kullanırsan istediğin hıza büyük ölcüde kavusacaksın...
ayrıca pcde virüs olmadıgınada dikkat et virüs taramasından gecir pcni en güncel haliyle virüs programının önereceğim programlar kaspersky ve norton...kaspersky kasma yapar pcnde norton yapmaz...
ayrıca birde combofix i kullan....dediklerimi yaparsan kesinlikle istediğin hıza kavusursun...

tayfun_028

Üye
2 Nis 2009
100
0
dostum arkadaşlar söylemiş kayspersky la tarat bilgisayarını sonra yeniden başlat bilgisayarım yerel disk c sağ tıkla özellikler şimdi birleştir de disk birleştirme çek sonra kapat tekrar aç bilgisayarın hızlanır bence

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
kardeşim dediklrini yaptım. ama doğrusunu söylemek gerekirse istediğime tam olarak ulaşamadım. yalnız söylediklerin işe yaradı. her şey için teşekkür ederim. başka uygulamalar varsa lütfen..
+rep
:D

Rica Ederim dostumm.. tabiki birde bi kaç kod ve program war ancak bunlar Overclock.. işlemcini yüksek gücte calıstırır pc hızlanır ama işlemci ömrünü bitirir fazla ısınmasına sebeb olur.. o yuzden onLarı sana vermiyorum bile.. sen böle bi dewam et.. Adrenn Kardeşimn dediginide bir uygula bak bakalm sonucu bildir :):yo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.