Bindiğiniz en lüks araba

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Evet arkadaslar herkes bindiği en lüks araba modelını yazsın flood yapmadan ayrıca o bındıgı arabanın nasıl oldugunu nasıl hıssettıgınıde belırtebılır flood yapmadan tartısmaya gırmeden.. Ssler de ekleyebılırsınız. Ben soyluyorum;
Audi A7 3.0 TDI 2013 kasa. Kuzenimin babasının arabasıydı. Kullanmanız yada sizin olması gerekmez bindiğiniz araba diyorum. Otostopla bindiğinizi bile sayabilirsiniz :)
2013-Hidrojen-Audi-A7-Arabasi-06.jpg

Son düzenleme:

Docok

Özel Üye
3 Haz 2011
2,680
22
KKTC, Lapta
Vallahi lüks'lük bilemem ama çok sevdiğim 2 araba

Not: pek arabacı tarzı biri değilimdir :)

Nissan Skyline

nissan-wallpaper-18.jpg

Mazda RX-7

modifiye_mazda_rx-7.jpg

Edit * Bildiğiniz diye okumuşum başlığı :)

Son düzenleme:

'Black-Dios

Uzman üye
21 Ara 2013
1,136
0
İzmir
Audi TT 2009 Model çok güzel otomobil di ibre 279 u görmüştü ileri de ondan almayı düşünüyorum çoook ileri de ama :)

Kl8GoJ.jpg

IDeathMachine

Katılımcı Üye
20 May 2013
305
0
almanyada akrabalarımın yanında kalırken dayımın zengin bir arkadaşı vardı ferrari enzo su vardı ona binmiştim hala unutamıyorum gaza basıyon uçuyon böyle bişey yok ya :D

SC06_2003_Enzo_Ferrari_2.jpg

nicotein25

Uzman üye
14 Nis 2013
1,262
0
valla iyi bi arabaya binmedim arabanın modeline şusuna busuna da bakmam ayağımı yerden kesiyomu tamam aga :D zaten millet bindiği değil beğendiği arabaları koymuşlar.

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Senin resim atıp atmaman kımsenın aclıgını ılgılendırmez. Bugattiye binen bile var :)

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Senin resim atıp atmaman kımsenın aclıgını ılgılendırmez. Bugattiye binen bile var :)

Doğrudur,halk açken benim yediğim lokmada boğazıma gitmiyor.
Atan atsın,bu benim düşüncem.
Konuyu kirletmemek bakımından,bende bir resim paylaşıyım.Mesela bu tarz severim.

sahin-dogan.jpg

vosvos.jpg

Modifiye hastasıyım dır,mousemi,bilgisayarımı,işletim sistemimi bile modifiyelerim,kısacası her şey modifiye.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.