Binlerce Chat Sitesi Hacklemek istermiydiniz?

akalem

Katılımcı Üye
4 Eyl 2011
298
0
C:/Windows/System
Selamun aleyküm

Bugünkü Konumda Size

Sitelerde Chat Acıgı İle Adminlik Olmayı Anlatıcam.

Google araması :
Kod:
 powered by x7 chat 1.3.6b

Çıkan sitelerin sonuna :
Kod:
/install.php
yazıyoruz ve Siteye adminlik olarak bastan üye oluyoruz yani.

Üye islemlerini tamamladıktan sonra sitenin sonuna /login.php yazarak admin girisi yapıyoruz bu kadar basit .

Kolay Gelsin Hepinize.

xx98xx

Üye
15 Şub 2012
183
0
İstanbul
VİDYOLU ANLATIM YAPARMISIN LUTFEN AÇIKLAYICI DEĞİL YADA SİTEDEKİ ADIMLARI TAM OALRAK YAZ ACİL :trl:trl:trl:trl:trl

akalem

Katılımcı Üye
4 Eyl 2011
298
0
bir çok chat sayafasında adminlik hakkım var demekki çalısıyor videolu anlatımı yakın zamanda gösterecem ihş. şu rütbe alayımda bakın siz paylaşımlara tek sorunum rütbe simdilik

CoLTFeeT06

Uzman üye
1 Kas 2011
1,604
0
ANKARA
Paylaşım yap, yardım merkezindekiler felan yardım et , görüşlerini bildir , rütben artıcaktır :)
ama flood yapma

akalem

Katılımcı Üye
4 Eyl 2011
298
0
Bakın bu forum için çok seyler yaptım.!
Bu inkar edilemez!

Anlamadıgım tek nokta DÜN kayıt olan bir Kullanıcı bugun nasıl benden yüksek rütbeye sahip olabiliyor.!

Bunu aklım almıyor.!
Elimden geldikçe Kardeşlerime Yardımcı oluyorum.!
Forum'da 13 saat online kalan tek benim galiba buna ragmen HALEN rütbem artmıyor.!

Artık bu onur meselesine döndü Flood yapmam gereksiz konu açmam mesaj yazmam.!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.