bir bilgisayarin internet erisimini engelleme

Spatzy

Üye
27 Tem 2013
67
0
Merhaba arkadaslar

2 kisi bir yerden internet cekiyoruz.ama diger kisi interneti cok pis somuruyor. Mumkunse o kisinin internet erisimini sinirlama imkanim var mi mesela saniyede 100kb kullanabilsin sadece

Kullandigimiz internette sonicwall falan var mac filtresi var. Mac filtresini kirip girdik

Modem arayuzune erişemiyoruz

Diger kisinin bilgisayarina mudahale edebilirim. Net limiter kur falan diceksiniz ma mumkunse porgramsiz halletmeyi dusunuyorum. Yani karsidaki kisi wifi kartinda falan bi aikinti oldugunu sansin

Aklimdakiler
Karsidakinin pcsinden dns ayarlarini internrtr girmeyecek sekilde ayarlama

Biostan wifi ve lan kapatma

Bir sekilde mac degistirmesini engellleyerek intintere girmesini engellemek

Sizin fikirleriniz neler

Spatzy

Üye
27 Tem 2013
67
0
Kardeşim modeme eriş o zman bi reset at

Kullanıcı adı ve şifre kesin ttnet 1234

Veya admin 1234 tür

kardeşim modeme de erişemem. kabloyla çekiyorum ama modeme gelen kadar bir sürü switchti acces ponitti vs. var. herhangi bir kişiden çekmiyorum interneti.çektiğim yer biraz karışık. hiçbir şekilde modeme ve arayüzüne erişimim yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.