Bir forumun ftp şifresini ele geçirdim...

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
ftp şifresini ele geçirdinde kullanıcı adı lazım ayriten sunucu adı lazım ama genelde site adı alır eğer bu 3 bilgi elinde varsa siteyi komple silebilir forum sitesini farklı bir site yapabilirsin yani giriş yaptığında dosyaları silersen forum diye bişi olmaz tüm dosyalar oradan yüklenir silinir

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
eğer hacklemek istiyorsan ilk önce siteye shell at sonra index bas böylece ftp şifresini degistirsede shell ile tekrar index atabilirsin adam shelli farketmedigi sürece

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
forumda arattir kardesim sheller var onu ftp den dosyalarin içine atiyorsun mesela adamin sitesi

adasdada.com demi sen ftp den mesela /admin klasörüne shell dosyasını atiyorsun shell dosyasının adıda template.php mesela adasdada.com/admin/template.php diye giriyorsun tarayicindan orasıda ayni ftp gibidir oraya index.php yerine kendi indexini koyuyorsun ve oluyor umarim anlamisindir

bu arada sakin shell i indirdigin gibi atma ismini degistirip at :)

WideSight

Kıdemli Üye
11 May 2013
2,118
0
27
{index.php}
Ftp Kullanıcı Bilgileri Elinizde İse, Sitenin Tüm İçeriğini Düzenleyip Silebilirsiniz. İndex Dosyalarını Düzenleyerek Sitenin Anasayfasına İndexinizi Atabilir veya Siteye Shell Gönderip Config Çekmeye ve Root Olmaya Çalışabilirsiniz. Anlayamadığınız Her Noktada ÖM İle Yardımcı Olabilirim :)

İyi Forumlar..
WideSight

aserfast1122

Yeni üye
20 Nis 2014
36
0
abi index nasıl atılır onu bile bilmiyorum işim zor benim amacım index atmak felan değil adamın sitesinde kurucu olmak istiyorum adamıda silicem adam pek fazla anlamıyo zaten adam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.