Bir istek ve bir kaç soru

Spatzy

Üye
27 Tem 2013
67
0
merhaba arkadaşlar

1-] Server oluşturmalı mail yollayan keylogger anlatımı var mı ? vb.net için arıyorum.netten baktım pek iç açıcı şeyler yok

2-] Binder nedir ?

3-] Crypter nedir ?

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Kardes googleye vb keylogger yapimi yazarsan bolca video bulursun

Kardes binder bir dosyayla bir dosyayi birlestirme yazilimidir

Degerli kardesim crypter viruslu dosyan varsa onu sifreler ve antiler virus var diyemez serverini antilerden atlatirsin

Yardim ettiysem ne mutlu bana

eksikeksik

Kıdemli Üye
5 Ağu 2012
2,618
0
He watching
1-)Visual Basic .NET alanını takipte olun.

2-) Bind ingilizcede birleştirmek demektir ve iki dosyayı birleştiren programlar olarak kullanılır.

3-) CRYPTER ise programları şifreleyerek antivirüs ve türevi programlardan kaçıran yazılımlardır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.