Bir Jag Takıldı Bir Jag Çıkarıldı.

pinqSaqo

Katılımcı Üye
26 May 2012
605
1
Konya
Arkadaşlar Laptop Kullanıyorum Jag Yerine Ses Sistemini Taktığım Zaman Bir Jag "Çıkarıldı" Diyor Çıkardığımda İse Bir Jag Takıldı Diyor Bir de Ses Yerine Yani Jag Yeşil Yere Takıldığı Zaman Realtek Panelinden Microfon Yeri Yanıyor;

4Rmz10.png

Yeşil Yerden Ses Jagını Çıkardığımda İse Yeşil Yanıyor (Tam tersi olması lazım kafayı yedim iyice artık);

Wr2D0L.png

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
Realtek HD Audio Driver ın en son sürümünü yükleyin, sorun yine devam ederse sürücüden çok donanımsal bir sorun gibi gözüküyor.
aynı hata bendede vardı demin realtek 6.0.1.6194 ses driverı yüklü
önce sadece mikrofon jakını kırmızı yere takın sonra realtek bi jak takıldı diyince mik seçin ve mikrofon sekmesi çıkıcak realtek de buraya gelin kayıt ses seviyesinde mikrofon desteğine gelin eğer 0d.b değilse 0 yapın ve sonra kulaklık jakını takabilirsiniz biraz önce bu şekilde çözdüm.

By Network

Uzman üye
6 Tem 2014
1,344
0
Unknown
Kardeşim Kullandıgın O driver Tam Bir Başa Bela Oyunlarda Cok sık karsıma Gelıyor du thelekı cs de tam vurcam ocıkıyordu :D format attım win 7 32 ve ses drıverını yuklemedım zaten wındows vermıstı Ve artık O sorun yok D

pinqSaqo

Katılımcı Üye
26 May 2012
605
1
Konya
Abi Sorunu Düzelttim Şu an Yinede Teşekkür Ederim :) Hoparlör Jagını Çıkarttım Microfon Jag Yerine Taktım Bu Sefer de Ses Sistemi Değil Laptop Hoparlörü Ses Çıkarıyordu Noluyo Dedim Sonra Çıkardım Jagı Laptop Hoparlöründen Ses Çıkmaya Başladı Normalde Hoparlör Jag Çıkışından Yeşil Yerden Jagı Çıkardığımda Ses Çıkmaz İdi Ama Micorofon Yerine Takıp Çıkardığımda Laptop Hoparlörüde Çalıştı..Yeniden Teşekkür Ediyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.