bir pc den 2 modeme baglanmak yardım pls

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

durdogu12

Üye
23 Tem 2009
212
0
Arkadaşlar modem uzerinden baska bir modeme girişyapmak ve onun internetini kullanmak mumkunmu. Konuyu biraz acayım benim bir modemim var bu modemle internete girebiliyorum ama benim yapmak istedigim internetten DNS ile baska bir modeme girimek, onun internetini kullanmak. Proxy gibi ama burada local adress deyisecek tabi yani benim şimdiki local adresim yani arayuz adressim 192.168.1.1 bu ise girdigimki 192.168.2.1 ise 192.168.2.1 yazdıgımda onun ara yuzunun acılmasını istiyorum yani 2 tane local adress gibi 2 modem ile internete girmek bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylasın benimle cok acil. şimdiden konuyla ilgilenen kardeşlerime teşekkür ederim.

Gladiotta

Katılımcı Üye
7 Ara 2010
703
0
35
Bakü
Once onun modemine wifi,ve ya kablo uzerinden baglanmalisin.Sonra tarayicida yaza bilirsin 192.168.1.1 ama istersen o nette olarken ipini biliyorsan eger ipini tarayicida yaz acilacaktir

durdogu12

Üye
23 Tem 2009
212
0
hyr hyr onu biliyorum ben uzaktan baglanmaya calısıyorum yani ben istenbuldayım oda ankarada nasıl desem wifi nin veya kablotakmadan internet ile baglanmak. aslıkda yarısına kadar geliyorum ama sonra bir sey yapamıyorum simdi dns adresi alıyorum bu adresi yazınca arayuz geliyor ama arayuzu getiriyorum zaten benim yapmak istedigim internetini kullanmak yani kendi modemimin telefon hattında cıkıp turktelecomden bir modeme girmek ve onda tekrar turktelecoma gitmek boyle bir sey biraz karısık ama bu bilgiye ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.