bir türk sitesini hackledim acil bakın kötü bir siteydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Armania

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
979
0
İstanbul
*****grafik bir site hackledim girdiğimde ip adreslerini tutan bir yer vardı yorumlarda felan . Admin girişi yaptım site sahibide hemen siteyi resetledi site suan bombos ip'm kalmısmıdır yakalanırmıyım beni dava edebilir ? ne ypaıcam

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,134
0
35
Istanbul
Birşey olmaz merak etme. Bu arada site *****grafik değil. Gay lezbiyen topluluk sitesi. Dava filan uğraşmazlar. İndex atıp zone al sonra unut siteyi yeter.

Armania

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
979
0
İstanbul
Abi bunlar eylem yaptılar istanbulda . Cırılcıplak soyundular filan gördünüz. İp tutuyordu site yorumların ipleri felan admin girişi yaptım. İp değiştirdim ama modemim log tutar . Türk telekoma verirlerse bulurlar ne ypcam dava felan açarlarsa biterim ben. Keske inte gitseydim dicem bu saatte de int olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.