Windows Bir türlü düzen tutmayan Windows

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
758
173
Linux
Selamün aleyküm arkadaşlar Bayramımız mübarek olsun
Şöyle bi sorunum var benim Windows lisans gerektiriyordu ve bende yapmadım acelesi yok dedim ve dün gece bilgisayarı açtığımda sanki şifre koymuşum gibi parola istedi sizce nedeni nedir

2 Nis 2019
1,653
10
3
Geçmişten...
Windows'un yüklü olduğu bilgisayar (ya da donanım) ile belirli bir ürün anahtarı ilişkilendirilir. Bu ilişkilendirme, ürün anahtarının aynı yazılım kopyasını birden çok bilgisayarda etkinleştirmek için kullanılmasını önler. yani windowsunuz lisanslı değil
iyi forumlar

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
758
173
Linux
Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9084235' Alıntı:
Windows'un yüklü olduğu bilgisayar (ya da donanım) ile belirli bir ürün anahtarı ilişkilendirilir. Bu ilişkilendirme, ürün anahtarının aynı yazılım kopyasını birden çok bilgisayarda etkinleştirmek için kullanılmasını önler. yani windowsunuz lisanslı değil
iyi forumlar

Lisanslı olmadığını biliyorum kendiliğinden parola koymasının nedeni o mu diye sormuştum bence ondan kaynaklanıyor

ee öyle demesi normal, orijinal lisans key kullanmazsan bunu demekte hakkı var windowsun. etkinleştir

Bncede öyle 😅 en iyisi format atayım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Niflheim

Üye
30 Haz 2019
72
2
Dostum orjinal kullan ve güncelleştirmeleri yap mutlaka."Orjinal kullanma,güncelleme yapma" Gibi bir hata yapma.

Hiç bir türlü orjinalleştiremezsen internette biraz araştırma yaparak elde edebiliceğin lisans siteleri var

20-30 tl gibi bir ücrete ömür boyu orjinal lisans key veriyorlar.Deneyebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.