Biraz Basit/ KaraLeke Desgin

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Bir süredir çalışma yapamıyordum. Unutulmayalım diye küçük bir şey yapıp yorumşarınıza sunmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Yakında devamı gelecek inşallah
2doi.jpg

costent81

Yeni üye
30 Eyl 2013
1
0
S.a Öncelikle eLLerine Sağlık Cok Güzel oLmuş . Benım Bı isteğim olucak Ben Bu Grafık işine Yeni başLadım Bi Yardımcı Olursanız Sevinirim Nasıl Yapacagım Hakkında En ufak bı Fıkrım Yok . TeŞeKKürLeR.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
S.a Öncelikle eLLerine Sağlık Cok Güzel oLmuş . Benım Bı isteğim olucak Ben Bu Grafık işine Yeni başLadım Bi Yardımcı Olursanız Sevinirim Nasıl Yapacagım Hakkında En ufak bı Fıkrım Yok . TeŞeKKürLeR.

pixlr.com u kullanabilirsin.Başlangıç için güzel şeyler çıkıyor.Ama bir yandan CS6 falan da öğren.Teknikden önce göze hoş gelecek çalışmalar yap.Sırasıyla teknik gelir ;) Çok bilgili değilim ama sorun olursa bana pm atabilirsin.Yalnız çok online değilim.okul var haberin ola ;)

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Yazıya güzel bir şeyler uyarlasaydın daha güzel olabilirdi.Ellerine,emeğine sağlık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.