bitcoin miner virus ile alakalı

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
Merhaba dostlarım,

Arkadaşlarla bu işe [Bitcoin miner virüsü yapmayı] girmeye karar verdik uzun bir araştırma sonucu hazır bir program bulamadık çok araştırdık bulsak dahi güvenebileceğimizi sanmıyordum bizde bunun en temelinden başlamak istedik. Daha sağlıklı olacağına inandık.

buldugumuz programları araştırdık c# ve makine dili oldugunu gördük emin miyiz bilmiyorum fakat tahmini bir yaklaşımdı.

Böyle bir şeyi oluşturmak içi neler bilmemiz lazım assembly ve c# düşünüyoruz fakat emin değiliz ne yapmamız gerektiğini anlatabilecek var mı?
uzun uzun konuşucak varsa özelden discord profili atabilirim.

İyi forumlar, teşekkürler.

'Türk

Moderasyon Tim Direktör Yrd.
5 May 2020
2,438
1,520
K E R K Ü K
pyhton üzerinden çok güzel virüsler yaratabilirsin. c# da olabilir ama sana tavsiyem pyhton üzerinden yapman
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=7E8v7lpZSLw[/ame]

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Dostum Windows forum için C# Kullanılabilir onund dışında dediğin bitcoin miner virüsleri CPU ile çalışıyor sanırım ram deki pointerlarla alakalı birşey olduğu için assembly de bunun için olmalı bu şekilde düşünüyorum

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
Eğer böyle birşey yapacaksanız mantığı anlatayım:

ilk önce bir core seçmelisiniz(önerim doge)

Bunun uygulamaları var gpu için çalışan. (dogeun kendi sahip olduğu) onları arka planda çalıştırın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.