Black-King WiFi Kırıcı (3) Windows'da WiFi Kırıcı!

YeniKaptan

Yeni üye
1 Eyl 2014
2
0
Black King Üstad Program tam tıkırında ama son güne baya bi baskı oldu Facebook üzerinden o yüzden ek olarak ayriyetten bir kaç küçük güncelleme gelse fena olmaz :D Ve yapamayanlar için açıklayıcı video olabilir :D Fikirlerimi sundum ayrıca Dersim ağını kıranda benim :D

Edit: Açıklayıcı metin varmış kusura bakmayın :RpS_rolleyes:

eminsemiz

Yeni üye
9 Eki 2010
4
0
kardeş programın güzel herşey için eyvallah yanlız laptopun wifi kartı ile işlem yaparsam mavi hataya düşürüyor tplink tl-wn722n usb wifi kart ile yaparsam butona bastıgım vakitte işlem yapılırken pencere kapanıyor ve sol allta kutucuktaki yazılar yazıyor yardımci olabilirmisin
YvNdmk.png

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Black King Üstad Program tam tıkırında ama son güne baya bi baskı oldu Facebook üzerinden o yüzden ek olarak ayriyetten bir kaç küçük güncelleme gelse fena olmaz :D Ve yapamayanlar için açıklayıcı video olabilir :D Fikirlerimi sundum ayrıca Dersim ağını kıranda benim :D

Edit: Açıklayıcı metin varmış kusura bakmayın :RpS_rolleyes:

zaten yapacağım merak etmeyın sız. ben şuan beta olarak sundum ortalığa. hata alanlar açtığım bölümden bıldırdığı zaman tek tek ınceleyıp çözüm yolları üretıyorum en az 2-3 sürüm sadece fıxlemek ıçın güncellıyeceğım zaten. ılk güncelleme bu gece yapılıcak

darkmojo

Yeni üye
18 Tem 2014
28
0
zaten yapacağım merak etmeyın sız. ben şuan beta olarak sundum ortalığa. hata alanlar açtığım bölümden bıldırdığı zaman tek tek ınceleyıp çözüm yolları üretıyorum en az 2-3 sürüm sadece fıxlemek ıçın güncellıyeceğım zaten. ılk güncelleme bu gece yapılıcak

üstad kurban şu tılgıne bı çözüm bul yav valla kafayı yiyecem

31 Ocak 2015
199
0

bi problem çıkmazsa :D edit: program için sağol

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.