Blog açıcam ama...

TRuvA18

Katılımcı Üye
3 Ağu 2011
367
0
Zonguldak
Selamın aleyküm beyler, çok boş zamanım olduğu için bitane blog sayfası açıp orda vakit geçirmek paylaşımlar yapmak istiyorum ve birazda para kazanmak ama ne paylaşıcam bitürlü bulamadım ve sonunda komik videolar mizah paylaşımı yapmaya karar verdim sorularıma gelicek olursak

başkalarının videolarını paylaşaçağım için telifde bi sıkıntı olurmu veya videoları kendi youtube kanalıma upload edip blogumda paylaşırsam?

bide bloguma videoları rahatlıkla paylaşabileceğim bi tema atabilirmiyim ?

EDİT:Sizce bunun gibi bir blog tutulurmu?

6 Tem 2014
250
0
Arkadaş en iyi örneği vermiş sana şuanda yapıcağın en iyi şey oyun indirme benzeri site kurmak olur.Ben düşünüyorum bu aralar reklamlar yeteri geliri sağlar sana.Film izleme siteside olabilir ama onunla tek başına baş edemessin ekip lazım.

TRuvA18

Katılımcı Üye
3 Ağu 2011
367
0
Zonguldak
Arkadaş en iyi örneği vermiş sana şuanda yapıcağın en iyi şey oyun indirme benzeri site kurmak olur.Ben düşünüyorum bu aralar reklamlar yeteri geliri sağlar sana.Film izleme siteside olabilir ama onunla tek başına baş edemessin ekip lazım.

Peki telif işi neolucak misal google play de 14 lira olan minecraftı ben blogda bedavaya paylaşıcam ve adsenseden reklamlardan kazandığım parayamı bakıcam google bişi demezmi

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Tüm videolarda olmasa da bazılarında telif sıkıntıları çekebilirsin. Apk uygulama sunan çok site var demişin de video paylaşımı yapan da çok site var. Youtube başta onu da hesaba kat :)

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Peki telif işi neolucak misal google play de 14 lira olan minecraftı ben blogda bedavaya paylaşıcam ve adsenseden reklamlardan kazandığım parayamı bakıcam google bişi demezmi

google bişi demezmi

Bu Google İçin Karışık Kuruyemiş te Fındık aramak gibi bir şey kardeşim :)

O kadar Site Var zaten seninki ne bişi demezler eğer denirse kaldırırsın zaten :) Ama bence Demezler :)

TRuvA18

Katılımcı Üye
3 Ağu 2011
367
0
Zonguldak
Tüm videolarda olmasa da bazılarında telif sıkıntıları çekebilirsin. Apk uygulama sunan çok site var demişin de video paylaşımı yapan da çok site var. Youtube başta onu da hesaba kat :)

Öylede ama o tarz sitelerde hep arayış içerisinde oluyosun benim yapacağım bi kaç katogaride çoktan seçmece olucak yani en iyileri canı sıkılan bloga gircek yukardaş aşağı videolara veya capslara bakıcak

Bu Google İçin Karışık Kuruyemiş te Fındık aramak gibi bir şey kardeşim :)

O kadar Site Var zaten seninki ne bişi demezler eğer denirse kaldırırsın zaten :) Ama bence Demezler :)

Eyv kardeşim sıkıntı yok gibi ozaman :D

Round

Üye
5 Şub 2015
203
0
APK Oyunlar daha iyi olur bence diğer kaynaklardan -ücretsiz- aldığın paralı oyunları paylaşırsın , oyun videoları , tanıtım falan tutulur diyebilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.