Blog açmak

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0
Arkadaşlar ben bir blog açmaya karar verdim. Daha çok güncelleyebileceğim bir blog konusu olsun istiyorum. Örnek film olabilir.. Fakat aklıma başka alternatifler gelmedi. Önerisi olan var mı ?

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0
Oyun ve film blogu kadar hit toplayabilecek bir blog türü yoktur emin ol :)

Hocam haklisiniz bende o yuzde film i bir adim onde tutuyorum. Fakat film arsivi baya kalabalik olur biliyorsunuz.. Soyle birsey olsa tutma ihtimali var mi? Mesela sadece komik filmler veya sadece korku filmleri. Yani anlatmak istedigim bir seyde cok sey mi, yoksa herseyden bir sey mi :)

ali0254

Katılımcı Üye
3 Haz 2013
711
0
Sadece komik falan tutmaz sitene giren adam katagori bakar korku var mı komedi var mı falan diye kafaya göre bence farklı bir şey denemeye bak oyun fazla geniş değil aslında.FPS oyun paylaşırsın problem olmaz.Tercih sana kalmış. :=)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.