blogspot reklam görünmüyor

bofer2561

Üye
31 Ara 2015
85
0
Bursa
S.a beyler

Ben blogspot sitesi actım ve popads ve popcash a üye oldum ve popcash dan reklam aldım kodu ladım yapıştırdım fakat bende reklam gözükmüyor anlamadım gitti bir bilgisi olan yorum atabirlirmi.
Bi bakarmsınız sizde reklamlar görünüyor mu? SİTEM'E GİTMEK İÇİN TIKLA

Şimdiden Teşekkürler.

bofer2561

Üye
31 Ara 2015
85
0
Bursa
Blogunu iyi bir yere getirip devredersin kardeşim

İlla bir servisten reklam almak zorunda da değilsin
Yine iyi bir yere getirdikten sonra tanıtım yazısı ve banner reklam satabilirsin

hımm hocam haklsınıız ama o kadar site varken nend gelip benim siteme reklam versinlerki yanlarda en azındn 2 3 tane reklam olsa ayda 5 10 $ getirse yeter bana :) başka verebileceğimiz reklam yok mu acaba ? adnow u da denedim site ekelrken hata aldım.

Gfbbk

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
699
0
Valhalla
Bana sorarsan sitendeki pop-up reklamları kaldırıp yerine standart bannerler ekle.Siten daha yeni ve bu tür açılan pencereler ziyaretçilerini sıkabilir (1 kere açılıyor ama olsun :D).

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.