Donanım Bluetooth kulaklık bozuldu

Fladd

Yeni üye
27 Ağu 2023
49
12
Hocalarım selamlar elimde torima k98 Bluetooth kulaklık var hic bir sıkıntı yokken bir anda sol kulaklik sarj olmamaya basladi ve artik sarj olmadigindan kullanamiyorum kulakligin içini nasil acarim bi fikriniz varsa ne mutlu bana (resmi yok internetten bulursaniz sevinirim)

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,492
660
Türkiye Cumhuriyeti
Hocalarım selamlar elimde torima k98 Bluetooth kulaklık var hic bir sıkıntı yokken bir anda sol kulaklik sarj olmamaya basladi ve artik sarj olmadigindan kullanamiyorum kulakligin içini nasil acarim bi fikriniz varsa ne mutlu bana (resmi yok internetten bulursaniz sevinirim)
Merhaba Fladd,

Teknik kabiliyetin yoksa cihazı açmak daha çok zarar vermene sebep olacaktır, satıcıyla iletişime geçip teknik servis hakkında bilgi almanı eğer öyle bir şansın yoksa telefon tamiri yapan yerlerden bilgi almanı öneririm.

İyi Forumlar...

Fladd

Yeni üye
27 Ağu 2023
49
12
Merhaba Fladd,

Teknik kabiliyetin yoksa cihazı açmak daha çok zarar vermene sebep olacaktır, satıcıyla iletişime geçip teknik servis hakkında bilgi almanı eğer öyle bir şansın yoksa telefon tamiri yapan yerlerden bilgi almanı öneririm.

İyi Forumlar...
Hocam garantisi doldu ve zaten fazla maliyetli bir kulaklik değil yani bozulursa bana fazla zararı olmaz sagolun

kulaklıgın dokunmatik yerine basılı tut 2 saniye, ardından basılı tutarken şarj kutusuna koy benimki arada şarj olmuyo ben öyle çözüyom
Hocam denedim fakat sol kulakligi uzun bir sure kullanmadim sarji bitti yani basili tutmam işe yaramaz gibi duruyor (denedim fakat değisen birşey yok)

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhabalar

şarj soketinin içerisine bakabilirsiniz toz veya pislik engelliyor olabilir eğer ayrı ayrı şarj ediliyorsa eğer kutu içerisinde oluyorsa altın plakalara bakabilirsiniz çizik veya temasını engelleyen herhangi bir etken var mıdır diye.

İyi Forumlar

Fladd

Yeni üye
27 Ağu 2023
49
12
Merhabalar

şarj soketinin içerisine bakabilirsiniz toz veya pislik engelliyor olabilir eğer ayrı ayrı şarj ediliyorsa eğer kutu içerisinde oluyorsa altın plakalara bakabilirsiniz çizik veya temasını engelleyen herhangi bir etken var mıdır diye.

İyi Forumlar
Kulaklığın garanti süresi bitti mi? bitmediyse, ilgili şirket / kuruluşla irtibata geçerek cihazı onart yada değiştirsinler..
Hocam geç cevap verdigim için affedin hocam garanti bitti hocam zaten fazla pahali bir kulaklik degil o yüzden fazla onemi yok benim icin birde hocam hepsine baktim temizledim içini acmadim ama nasil acilir söyleyebilir misiniz simdiden sagolun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.