Çözüldü bm800 mikrofon sesi az alıyor

11sa11

Katılımcı Üye
15 Şub 2011
310
0
Arkadaşlar herkese iyi günler. Günlerdir araştırıyorum ama ya ben bulamadım ya da bu sıkıntıya sahip tek kişi benim. Bm800 mikrofon aldım. Yanında usb ses kartı verdiler. Takıp çalıştırdım fakat mikrofon sesi çok az alıyor. Bir de mikrofon ayarlarına gidip düzeylerden sesi 100 yapınca hiç ses almıyor. Phantom power gibi bir çevirici mi almalıyım acaba? Başka çözüm yolu var mıdır? Şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
1
608
Merhabalar ;

mikrofondan değil kullandığın cihazdan da olabilir başka bir cihazda dene problem aynı ise mikrofonda donanımsal vardır eğer oluyorsa şuan kullandığın cihazda sorun vardır .

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
benim microfonumda sesi az alıyordu yardımcı programlarla düzeltmeye çalıştım ama bir süre düzeldi sonra temelli gitti garantisi varsa göndermeni tavsiye ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.