Botnet Kurban Kasma [MAKALE]

29 Eki 2013
181
0
NEREYEEE
MERHABA
Arkadaşlar botnet nedir ne için kullanılır bilmeyenler hala varmı bilmiyorum warsa kısaca bi özet geçeyim ben. Botnet ;
botneti rat gibi düşünebiliriz sadece işlevleri farklı ratta serverin tamamen senin işine yarayabilecek şeyleri kullanıcıda alabilirken botnet te serverinizi yedirdiğiniz zaman o sizin bir zombiniz olur ne zombisi ? tabilide : ddos için kullancağımız zombiler :D ve kendi adımıza işler yaptırabiliriz sınır :hayal gücünüze bağlı neyse şimdi böyle bişi aklına gelmeyenler için taktiği veriyorum .sizin Bulunduğunuz memlekete bağlı bi durum mesela benim bulunduğum şehirde bilgisayar çoğunlukla sadece iletişim,iş, ve Videolardan ibaret . ve bu durum ben ve benim gibi lerin işini çok kolaylaştırıyor örnek : internet cafeler
hiç bir internet cafeci bilgi sahibi deil tanıdığım sadece 2 kişi var hack olayını bilen geçiyorum masaya oturuyorum deep freeze var doğal olarak her internet cafede anti deep freeze ile bypass edip şifresiz giriyorum ve boot thawed i işaretleyip reset atıyorum ondan sonra sı botnet serverimi keyloggerimi trojanımı iştediğim gibi atıyorum ve masayı kapatıp bu masa kasıyor deyip başka masaya geçiyorum günde 10 cafe gezersem hepsinden en az 3 masaya serverlerimi atıp tabi adamı kıllandırmayacak şekilde ve en fazla bir aya ddos için en az 500 yada 550 yane zombim oluyor. yada daha az yaptığım işe bağlı ve ddos atmamı gerektirecek bi an geldiğinde direk atıyorum site çöküyor bazılarında korum kalkanı war ama.
yani velhasılıkelam bu yazımda sizlere nasıl botnet kurbanı kasarsınız onu anlattım internet en hızlı yoldur ama 1 kurbanda 1 kurbandır diyerekten butun net cafeler botnetinizin ağına giriveriyor ve işine baya bi yara benim bulunduğum şehirde innternet cafe makineleri en az 2 gb ram en küçük intel pentinium dual core 250 gb disk 1 gb ekran kartı ve çoğunluk böyle ve i3 i5 i7 makine gördüm net cafede dolayısıyla hem trojanımı hem loggerimi hemde botnet serverimi atabiliyorum . Sonuna kadar okuyana bişi katacaktır
Kolay Gelsin /HACKER

Moderatör tarafında düzenlendi:

MasKutay

Katılımcı Üye
17 Tem 2014
866
0
127.0.0.1
Peki, çalışan bir botnet serveri nereden bulabilirim ?
İyi tamam yani anlatmışsında botnet i nasıl kuracağımızı anlatmamışsın ama bu bilgi biraz yeter.
Bizde biraz araştıralım :D

29 Eki 2013
181
0
NEREYEEE
arkadaşlar forumda mevcut botnetler war biraz araştırın hakopsı ustamızın botneti hakkında biraz bilgi sahibiyim de bu aralar pek iş görmuyor biraz bakının araştırmadan olmuyor botnetin nasıl kuruldugunu ogrenin bu yontemle de rahat ca kasabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.