Böyle bir program var mı ?

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
google amcanin resimli aramasi var..:) tikla gorselleri ve arama yerinde resim var yukle resmini sana gostersin hangi formlarda uye oldugunu ve bazi bilgilerini verebilir..yuze 25 fayda saglar..

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Ulaşabilirsin tabi , en basitinden yüz tarama programlarını indir , databaseler oluştur yani kimlerin kim olduğunu tanıt , bu şekilde yapabilirsin.

zamanında ben kullandım picasa diye bir program var resimleri tarıyor yüzleri buluyor sen adlaı giriyorsun başka bi ressimde aynı kişiyi bulduğunda oto etiketliyor :)

dostum5454

Yeni üye
11 Tem 2012
37
0
her şey tamam da ben program yazamıyorum yani sadece C# biraz biliyorum bilsem hemen yapmaya çalışırım derslerini izlemeyi düşünüyorum ama okul var yani biraz sıkıntılı.. Yine de sağolun..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.